Пам’яті загиблого студента Миколи Матвіїва

vgudokbaipmНа Тернопільщині у м. Зборів трагічно загинув студент Бережанського агротехнічного інституту 20-річний Микола Матвіїв. Другий день жовтня став доленосним для нього та його двоюрідного брата Василя Матвіїва. На вулиці міста зіткнулися автобус «Богдан» та мотоцикл «Хонда». Від сильного удару постраждали лише Микола та Василь, водій автобуса залишився неушкодженим. Страшна аварія забрала життя Миколи, хлопець загинув на місці події. Василя терміново шпиталізували у реанімацію, прогнози лікарів дають надію на одужання.
Слідство досі триває, винних у ДТП ще не названо. Брати шаленіли від мотоциклів. Влітку вони проїхали близько 2000 км. у мотомандрівці до Білорусії. Микола любив спорт, був активною людиною, лише почав пізнавати світ. Він навчався на четвертому курсі агроінженерного факультету у групі М-41Б, через півроку мав отримати диплом. Смерть хлопця оплакують однокурсники, друзі, викладачі та всі, хто був із ним знайомий.
Ось, що розповіла Ольга Богданівна Шумінська у інтерв’ю для однієї із газет:
— Батьки Миколи досі в шоці… Не вірять… — зітхає хресна загиблого Ольга Богданівна. — Щоб отак нині поховати молодого хлопця і ніхто не поніс відповідальності… Ми так не залишимо це. Хочемо, щоб було проведено справедливе розслідування. Болить душа й через те, що водій автобуса не приїхав, не висловив співчуття…(Джерело: НОВА Тернопільська газета).
Поховали Миколи 4 жовтня на Батьківщині у с. Августівка. Востаннє попрощатися із юнаком прийшли студенти, викладачі, друзі, земляки, усі, кому він був рідний та близький.
Смерть часто забирає світлих, добрих людей. Це стається зовсім несподівано, тому є страшним ударом для кожного. Вічна пам’ять Миколі! Викладачі та студенти Бережанського агротехнічного інституту глибоко сумують і широ співчувають його рідним та близьким…

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*