Естафета талантів

 

ztajml0tgue28 вересня у актовому залі нашого інституту відбулася урочиста подія – «Естафета талантів», яка проводилася за участю першокурсників та їхніх кураторів. Глядачі швидко заповнили зал, і розпочалася феєрія радості, гумору та чудового настрою. Ведучі – Войчак Лідія та Крук Віталій, привітали усіх присутніх. З найкращими побажаннями зі сцени лунали щирі слова заступника директора з навчальної частини – Русиняка Михайла Омельяновича та заступника директора з виховної роботи – Зайчука Володимира Миколайовича. Цікавими були відео-представлення груп Ео-11Б куратор Гловин Надія Миронівна, ЕкО-11Б куратор Габор Володимир Семенович, МСп-11Б куратор Стебелецька Наталя Миронівна. Окрім цього, студенти показали свої вокальні таланти та комічні здібності. Група Е-11Б куратор Калиній Ірина Василівна своє представлення подала у вигляді віршованої розповіді.
Кожна сторінка дійства була захоплюючою сценою з цікавого роману. Особливо цікавими та кумедними були конкурси на святі: «Художник навпаки», «Переодягання наосліп». Проте найбільше запам’ятався конкурс «Найкращий молокосос», де брали участь не тільки студенти-першокурсники, але й їхні куратори.
Сміх, веселощі та затишна атмосфера панували протягом усього дійства. Святкування завершилися студентською дискотекою.
Ми щиро раді вітати новоспечених студентів у своїх рядах та в стінах нашого навчального закладу. Бажаємо їм, щоб наука йшла як по „маслу”, іспити проходили як „на одному диханні”, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті.

Переглянути фотогалерею “Естафета талантів”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*